DLA WŁAŚCICIELI

Sprawdź, co możesz zyskać oddając mieszkanie do zarządzania przez Mzuri!

 • Minimalizujemy okresy pustostanów

  Zarządzane przez nas mieszkania i domy pozostają średnio niewynajęte jedynie przez 18 dni w roku!

 • Właściwie szacujemy ceny najmu

  Każdy dzień, w którym mieszkanie pozostaje bez najemcy, generuje straty finansowe. Mając to na uwadze dbamy o to, by znajdować złoty środek pomiędzy wysoką ceną najmu, a jak najkrótszym okresem pustostanu.

 • Pozyskujemy uczciwych najemców

  Zawsze weryfikujemy potencjalnych najemców. Prosimy ich przedstawienie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, czasem sprawdzamy w biurach informacji gospodarczych, cenimy też referencje z poprzednich najmów.

 • Doradzamy, jak dobrze urządzić mieszkanie na wynajem optymalizując koszty

  Ładne, starannie wykończone mieszkania dużo szybciej znajdują najemców. Ważne jednak, by wszelkie remonty czy doposażenia przeprowadzać z myślą o optymalizacji kosztów. Korzstajac z wieloletniego doświadczenia, podpowiemy, na czym można zaoszczędzić, a w co warto zainwestować nieco więcej.

 • Zajmujemy się Twoim mieszkaniem, gdy jest niewynajęte

  Przygotowujemy oferty, prowadzimy aktywny marketing nieruchomości, prezentujemy mieszkania potencjalnym najemcom. Do Ciebie wysyłamy cotygodniowe raporty, w których informujemy o zainteresowaniu najmem i o inicjatywach, które podjęliśmy.

 • Zajmujemy się Twoim mieszkaniem w okresie najmu

  Pozostajemy w stałym kontakcie z najemcą Twojego mieszkania, obsługujemy ewentualne pytania i naprawy, rozliczamy się z administracjami i dostawcami mediów, wykonujemy przeglądy okresowe. Wysyłamy do Ciebie comiesięczne raporty z rozliczeniem.

 • Zajmujemy się Twoim mieszkaniem czasie odświeżania czy remontu

  W razie potrzeby przygotowujemy opis proponowanego zakresu remontu lub napraw, opracowujemy kosztorys i nadzorujemy prace.
  Wysyłamy do Ciebie cotygodniowe raporty wraz z dokumentacją zdjęciową

 • Na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach prawa dotyczące najmu

  To nasza odpowiedzialność. Ty nie musisz ani o tym pamiętać, ani tracic czasu na analizowanie poszczególnych ustaw.

 • Szczegółowo weryfikujemy najemców

  Od każdego najemcy wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków. Czujemy się odpowiedzialni za przebieg najmu.

 • Wybieramy odpowiednich najemców

  Nie pobieramy wynagrodzenia za znalezienie najemcy więc możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, żeby podpisać umowę z odpowiednią osobą. Dbamy też o to, by najemca był zadowolony i chciał przedłużyć 12-miesięczną umowę najmu. Jak dotąd dzieje się tak w ponad 80% przypadkach.

 • Występujemy w Twoim imieniu i dbamy o Twoje interesy.

  Nie jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od najemców. Jesteśmy pełnomocnikiem właściciela mieszkania i tylko w jego imieniu działamy.

 • Sporządzamy szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy

  Najemca podpisując ten protokół zobowiązuje się do oddania nieruchomości w stanie niepogorszonym. Dzięki temu unikamy wątpliwości dotyczących zużycia czy egzekwowania kosztów ewentualnych napraw. Na podstawie tego dokumentu wykonujemy okresowych przeglądów mieszkania.

 • Monitorujemy wszystkie płatności od najemcy

  Możesz być spokojny, że otrzymasz swoje pieniądze na czas.