ZARZĄDZANIE NAJMEM

Chcielibyśmy podziękować za miłą i profesjonalną współpracę przy przygotowaniu do najmu naszego mieszkania. Cieszymy się, że jest już wynajęte i zarabia. Współpraca z Państwem to sama przyjemność!
Roma i Adam Ramczyk
Powierzyłem Mzuri zarządzanie moim kawalerskim mieszkaniem w Krakowie. Współpraca trwa już blisko dwa lata i nie mam się do czego przyczepić. Raz w miesiącu otrzymuję raport ile wpłynęło od najemcy a jakie były wydatki. Śmiało polecam.
Marek Kowalczyk
Nasze doświadczenia ze współpracy z Mzuri są bardzo pozytywne. Profesjonalne podejście do klienta, transparentne rozliczenia, doskonała obsługa. W pełni polecam!
ITS
Powierzyłam mieszkanie Mzuri jakieś 3 lata temu. Mieszkam w UK (…). Czasami jest problem z dodzwonieniem się, ale nie większy niż na innych infoliniach. Mieszkanie wynajęte, bez długiego pustostanu. Mogę polecić, jeśli nie chce się ktoś sam zajmować wynajmem.
Katarzyna S.
Wspaniała współpraca na każdym etapie przygotowania mieszkania pod wynajem! Pani Hania, przedstawicielka Mzuri z Trójmiasta, wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem, bezproblemową komunikacją, zaangażowaniem, wspaniałą organizacją i zawsze dobrym humorem.
Ewa Stalewska
Serdecznie dziękuję Mzuri i p. Kamilowi za rzetelną i bardzo profesjonalną współpracę, zarówno przed podpisaniem umowy, jak i już w trakcie użytkowania lokalu. Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków zawodowych i natychmiastowa gotowość do wszelkiej pomocy lokatorom, są naprawdę wyjątkowe i godne uznania.
Monika Stempniak

INWESTYCJE

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu swojej nieruchomości z pomocą Mzuri. Szczególne podziękowania należą się p. Justynie, która prowadziła cały projekt. Bardzo polecamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę w 2018 roku.
Marcelina i Daniel Hackiewicz
Remont koordynowany przez specjalistów Mzuri przebiegł bardzo sprawnie – nie mam zastrzeżeń. Efekt końcowy jest bardzo pozytywny. Teraz tylko czekam na wynajem mieszkania.
Marcin Piekarski
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Mzuri przy remoncie i przygotowaniu mojego mieszkania do najmu – doskonała organizacja, duże doświadczenie, wiele cennych wskazówek. Sama współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a remont zakończył się szybciej niż tego oczekiwałem!
Rafał
Zdecydowałem się na zainwestowanie w CFI 1 (inwestowanie grupowe) i jestem pełen uznania dla pracowników Mzuri za zaangażowanie, profesjonalizm w działaniu, szybkie przeprowadzenie procesu inwestycyjnego i błyskawiczne wynajęcie mieszkań, co sprawiło, że całkowity zwrot z inwestycji osiągnął poziom wyższy od zakładanego.
Krystian
Jako właściciel mieszkań w kamienicy, zakupionej i wyremontowanej przez spółkę Mzuri CFI 1, z pełnym zaufaniem mogę polecić usługi Grupy Mzuri w zakresie doradztwa w nabywaniu mieszkań przeznaczonych na wynajem, organizowania remontu oraz zarzadzania najmem.
Sławomir
Mam jak najlepsze doświadczenia ze współpracy. Po podpisaniu umowy i określeniu moich preferencje co do kupowanych mieszkań, zaproponowano mi różne propozycje, z których wybrałem najbardziej odpowiadające i wdrożyliśmy procedurę zakupu (diler-rynek pierwotny). Niestety, na skutek zdarzeń losowych musiałem przerwać współprace i wycofać się z inwestycji oraz ze współpracy z MZURI. Wykazali duże zrozumienie dla mojej sytuacji, nie dochodzili konsekwencji z tytułu zerwania umowy, aktywnie pomagają w zbyciu nieruchomości. Na pewno, jak sytuacja pozwoli, nawiążę współpracę w przyszłości.
Marcin
MZURIZarządzanie najmem