O NAS

MZURI Investments wspiera swoich klientów w inwestowaniu w mieszkania na wynajem. Pomaga dobrać jak najlepszą strategię inwestowania, wyszukuje okazyjne oferty, a także pomaga w procesie zakupu.

Dla naszych klientów przeprowadziliśmy już ponad 800 transakcji, wspierając ich tym samym w budowaniu wolności finansowej.

JAK PRACUJEMY?

  1. Ustalamy preferencje inwestora i definiujemy jego strategię inwestycyjną.
  2. Wyszukujemy atrakcyjne okazje inwestycyjne, których ceny kształtują się znacznie poniżej średniej rynkowej. Dzięki skali naszego działania, możemy zaoferować naszym klientom inwestycje na terenie całej Polski.
  3. Przygotowujemy dokumentację i finalizujemy transakcję zakupu. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, prowadzimy negocjacje, koordynujemy podpisanie umowy przedwstępnej i przyrzeczonej. Dla wygody inwestorów, zwłaszcza tych mieszkających poza Polską, występujemy też przed notariuszem jako ich pełnomocnik.
  4. Przeprowadzamy remont i / lub doposażamy kupione mieszkanie. Pomagamy inwestorom w przygotowaniu mieszkania do najmu, aby było ono jak najatrakcyjniejsze dla przyszłych najemców. Zazwyczaj wiąże się to remontem, wykończeniem, odświeżeniem lub doposażeniem mieszkania. Podpowiadamy, jak zrobić to jak najniższym kosztem, tak aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.
  5. Kompleksowo zarządzamy wynajmem zakupionej nieruchomości. Wyręczamy właściciela we wszystkich czynnościach związanych ze znalezieniem najemcy, bieżącą obsługą najmu i kontrolą stanu mieszkania. Zapewniamy również terminowe płatności od najemców i obsługujemy ewentualne usterki. Dzieje się to na podstawie odrębnej umowy, zawieranej z inwestorem po zakupie mieszkania.