POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz zespół

 

ZARZĄD MZURI:

 

Sławek Muturi
Współwłaściciel, Założyciel firmy, Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zarządzaniem najmem zajmuje się od 1998 roku. Jest autorem pierwszego napisanego po polsku poradnika na ten temat „Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem”.
Zanim założył MZURI, był partnerem w globalnej firmie konsultingowej, Deloitte, gdzie doradzał zarządom wielu największych firm w Polsce i Europie Środkowej. Pracując na etacie inwestował w mieszkania na wynajem tak, by osiągnąć wolność finansową. W wieku 44 lat został emerytem z wyboru dzięki temu, iż pasywne przychody z najmu posiadanych mieszkań pokrywają koszty życia jego i jego rodziny. Od tej pory jego misją stało się pomóc jak największej liczbie Polek i Polaków w osiągnięciu wolności finansowej. Jest często zapraszany by prowadzić wykłady na uczelniach oraz podczas konferencjacji biznesowych, pisze bloga www.fridomia.pl oraz jest autorem książek o tematyce wolności finansowej oraz inwestowania w nieruchomości. Odwiedził wszystkie – bez wyjątku – kraje na świecie.


 

 

Beata Pawliczak
Współwłaścicielka, Założycielka firmy, Członkini Zarządu odpowiedzialna za najem

 

Beata zajmuje się zarządzaniem najmem już od 2006 roku. Współtworzy MZURI od samego początku, gdy wspólnie ze Sławkiem wniosła do firmy know how dotyczący obsługi mieszkań na wynajem. Wtedy zrezygnowała z pracy na etacie, gdyż w oparciu o swoje doświadczenie widziała ile korzyści daje taka usługa właścicielom mieszkań na wynajem i jak wiele osób w Polsce może potrzebować takiej usługi.
Jest ekspertem w każdym obrzarze zarządzania najmem. Przeprowadziła proces zakupu około 100 mieszkań na wynajem. Posiada kilka własnych mieszkań na wynajem. Nie tylko znalazła wiele okazji rynkowych, prowadziła negocjacje i załatwiała formalności, ale również nadzorowała remont wielu z tych mieszkań. Później zapewniła ich wynajęcie i bieżącą obsługę.
Dzisiaj z  satysfakcją patrzy jak firma się rozwija, jak  bardzo nasza usługa jest potrzebna, jak wielu właścicieli oddało nam mieszkania do zarządzania oraz jak wielu inwestorów chce abyśmy kupowali dla nich nieruchomości na wynajem.


Krzysztof Bystrosz
Współwłaściciel, Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za Finanse i Back Office

Krzysztof współtworzy MZURI od kilku lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej  w Warszawie (MBA) i Uniwesytetu Łódzkiego (Wydział Ekonomiczno - Socjologiczny). Wieloletni praktyk zarządzania mieszkaniami na wynajem. Od początku firmy jest odpowiedzialny za tworzenie oraz wdrażanie procesów i procedur, które mają zapewnić efektywność naszej organizacji i bezpieczeństwo najmu dla właścicieli. Rozwija i trwale ulepsza wewnętrzną edukację oraz odpowiada za szkolenia. Zarządza działaniami Back Office. Obecnie przeprowadza rekrutacje i otwiera nowe biura MZURI na terenie całej Polski. Prowadzi bieżącą obsługę właścicieli mieszkań oraz inwestorów. Po odbyciu kilkuset spotkań na przestrzeni kilku ostatnich lat, Krzysztof nie ma wątpliwości, że usługa zarządzania najmem jest niezbędna dla dużej części właścicieli mieszkań na wynajem. Jako ekspert nieruchomości popularyzuje dobre praktyki najmu na łamach gazet, poprzez wywiady w radiu i TV.
Rozpoczynał pracę w naszym zespole, jako trzeci współpracownik. Teraz z ogromną przyjemnością i dumą patrzy na kilkudziesięciuosobowy zespół, który codziennie z zaangażowaniem obsługuje nieruchomości Klientów MZURI.


 

Artur Bartnicki
Prezes Zarządu

Artur Bartnicki jest prezesem Mzuri Sp. z o. o. zajmującej się zarządzaniem najmem mieszkań i domów w blisko 19 miastach w Polsce. W trakcie pierwszych 8 lat swojej kariery zawodowej pracował w konsultingu (Arthur Andersen oraz MDDP) realizując projekty dla największych firm w Polsce. Artur specjalizował się w zarządzaniu procesami biznesowymi, podnoszenieu efektywności operacyjnej oraz definiowaniu i wdrażaniu strategii. Przez 4 lata zajmował sanowisko Dyrektora Departamentu  Zarządzania Ofertą w Grupie Orange odpowiadając za zarządzanie procesem wdrożenia nowych usług i produktów. Był również Dyrektorem Zarządzającym i współwłaścicielem spółki oferującejj outsourcing sił sprzedaży na rynku farmaceutycznym.

 

 

 

KIEROWNICY:

 

 

   

Karolina Krzywdzińska
Kierownik ds. rozliczeń, 
Back Office
 
Marcin Dryja
Kierownik Regionu Łódź
Mariusz Sobański
Kierownik Regionu Północ - Zachód
 
         

  Hieronim Krysta
Kierownik Regionu Południe
 

 

 

 

Marcin Bronisz
Kierownik Regionu Warszawa