POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Historia, misja, wizja

 

HISTORIA

Początki historii MZURI sięgają 1998 roku, kiedy Sławek Muturi rozpoczął budowanie swojego portfela mieszkań na wynajem, który w przyszłości miał mu zapewnić wolność finansową. W ciągu kolejnych 10 lat Sławek konsekwentnie realizował swój plan kupując kolejne nieruchomości. Sławek z jednej strony zdobywał praktyczne doświadczenia obsługując swoje mieszkania. Z drugiej strony, czerpał wiedzę z bardziej dojrzałych rynków zachodnich, czytając książki, jeżdżąc na konferencje mieszkaniczników w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
W 2009 roku Sławek zrealizował swój cel, na który pracował ponad 10 lat i osiągnął wolność finansową. Aby móc w pełni korzystać ze swojej wolności potrzebował firmy, która by obsługiwała jego mieszkania na wynajem. Okazało się, że na rynku jest bardzo mało firm tego typu. Natomiast te, które istniały nie miały odpowiedniej skali działania, kompetencji i doświadczenia lub też nie były zainteresowane obsługą Sławka mieszkań. Wtedy pojawił się pomysł MZURI, czyli firmy, która zapewni bezproblemowy najem dla wielu właścicieli mieszkań na wynajem w całej Polsce.

 

NASZA MISJA: Zapewniamy bezproblemowy najem

 


WIZJA:
Jesteśmy największą wynajmialnią mieszkań, domów i lokali użytkowych w Polsce. McDonald’em obsługi najmu. Zapewniamy ustandaryzowane, maksymalnie uproszczone procesy. Dzięki temu jakość naszych usług jest na jednolitym wysokim poziomie w całej Polsce.  Jesteśmy organizacją zbudowaną wokół potrzeb naszych Klientów. Aby zapewnić zaangażowanie oraz ciągłość naszego działania przyjęliśmy model, w którym współpracownicy są jednocześnie współwłaścicielami Firmy.