POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Statystyczny mieszkanicznik 27.09.2013

Stara, obiegowa opinia o kamienicznikach nie jest zbyt pochlebna, ale też przeważnie oparta jest na plotce. Z mieszkanicznikami, ludźmi inwestującymi w mieszkania na wynajem, sytuacja jest zgoła odmienna, bo można nawet uzyskać statystyki o tej grupie ludzi. Firma MZURI dokonała podsumowania informacji o swoich klientach – Inwestorach lokujących kapitał w mieszkania na wynajem, które są później zarządzane przez tą samą firmę.

Grupa MZURI rośnie 20.09.2013

Wraz z początkiem września oficjalnie rozpoczęliśmy działalność nowej spółki pod logiem MZURI - MZURI Investments. W ramach spółki będziemy rozwijać usługi doradztwa dla Inwestorów nabywających mieszkania na wynajem.

Ceny mieszkań w Azji 13.09.2013

Kilka uwag i obserwacji Sławka Muturi odnośnie rynku nieruchomości w Makao, Wietnamie, Kambodży i w Tajlandii.

Żeby wygrać trzeba grać - Przetargi mieszkaniowe 01.09.2013

Wielu inwestorów na rynku mieszkaniowym unika przetargów jak ognia. Wizja "konkurencji" o mieszkanie z "konsumentem", zawiłość zasad i regulaminów spółdzielni, czy konieczność wejścia w interakcję z przyjazną administracją osiedla jest częstą barierą nie do pokonania. Mimo to Nasi Inwestorzy odnoszą na tym polu spektakularne sukcesy.

Czy student to zły najemca? 27.08.2013

Sierpień i wrzesień to gorący okres na rynku najmu, zwłaszcza w miastach akademickich, do których przyjeżdża wielu studentów z innych części kraju. To też gorący okres dla dziennikarzy szukających gorącego tematu – czy łatwo jest wynająć, czy ceny wzrosły, ile pojawiło się „widmowych” agencji nieruchomości, itp.

Najem bardziej rentowny niż lokata bankowa czy obligacje 20.08.2013

Ostatnio w mediach, m.in w Pulsie Biznesu czy w portalu Bankier.pl, pojawiły się artykuły o tego typu tytułach. Zgadzamy się z główną tezą tego raportu, mamy jednak trochę wątpliwości co do pewnych wyliczeń. Natomiast arytmetyka, z której wynika że najem daje średnią rentowność rzędu 4%, czyli dwukrotnie wyższą niż rentowność lokaty bankowej nie jest dla nikogo w MZURI jedynym argumentem za wynajmem.

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »