POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Ile mieszkań od deweloperów sprzedaje się w Polsce? 12.03.2015

W zeszłorocznym wydaniu GW ukazała się relacja red Marka Wielgo z konferencji dotyczącej rynku kredytów hipotecznych w Q2, 2014. Banki udzieliły w tym czasie 45,5 tys kredytów, czyli o ponad 8% więcej niż w Q1, i nieco więcej niż w Q2, 2013. Red Wielgo przy okazji przypomina, że w Q2 2007 udzielonych zostało prawie 2 razy więcej kredytów – 88tys.

Ubezpieczenie mieszkania - dlaczego warto, jak to zrobić? 10.03.2015

Jak ubezpieczyć mieszkanie na wynajem?

Wiele osób kupując mieszkania na wynajem staje przed koniecznością podjęcia decyzji czy ubezpieczać wynajmowane mieszkanie, w jakim zakładzie ubezpieczeń, na jakich warunkach i za jaką składkę. Postaram się w kilku punktach nakreślić wskazówki czym się najlepiej kierować w swoich wyborach. Pokażę też na moim przykładzie jaki wypracowałem model ubezpieczenia mieszkań na wynajem.

Nowa książka Sławka Muturi - już w sprzedaży 17.10.2013

Z wielką przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza książka Sławka Muturi – "Mieszkanie na wynajem - moja droga do wolności finansowej". Jest to interesująca lektura, dla wszystkich którzy chcą dalej poszerzać swoje horyzonty z dziedziny wynajmu mieszkań.

Najem na pokoje 14.10.2013

Najszybciej wynajmują się kawalerki i mieszkania 2-pokojowe - to wszyscy wiemy. Czy mieszkania 3, czy 5-pokojowe muszą stać statystycznie dłużej puste? Niekoniecznie - rozwiązaniem może być wynajem pokoi. Dążąc do zaspokojenia  wymagań naszych klientów firma MZURI kilka miesięcy temu wprowadziła usługę najmu na pokoje.

Oto kilka spostrzeżeń i wskazówek dla osób, które zastanawiają nad wypróbowaniem tego typu najmu.

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »