POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Jak ważna jest lokalizacja kupowanej nieruchomości? 07.04.2015

Mówi się, że podróże kształcą. Potwierdzam. Wiedziałbym zdecydowanie mniej o nieruchomościach, gdybym mniej podróżował. To w czasie licznych moich odwiedzin w Stanach Zjednoczonych gdy jeszcze pracowałem w Arthur Andersen, pierwszy raz natknąłem się w księgarniach na podręczniki o inwestowaniu w nieruchomości. 

Dlaczego protokół zdawczo-odbiorczy jest tak ważnym dokumentem? 30.03.2015

W Polsce standardem – niestety niekorzystnym zarówno dla najemców, jak i dla właścicieli mieszkań – jest brak stosowania jakiegokolwiek protokołu zdawczo-odbiorczego przy wynajmie nieruchomości na cele mieszkaniowe. Znów kłania się tutaj ta dominująca na polskim rynku amatorszczyzna.

Jak pozbyć się kłopotliwego najemcy? 25.03.2015

Podczas licznych prezentacji czy spotkań otrzymuję często pytanie: „OK, rozumiem tę ideę wolności finansowej i inwestowania w nieruchomości na wynajem. Ale co zrobić z najemcą, który nie chce się wyprowadzić z mieszkania? Jak się go pozbyć?”.

Rzetelny najemca 18.03.2015

Znalezienie rzetelnego, uczciwego najemcy jest warunkiem udanego najmu. Z naszych doświadczeń wynika, że większość lokatorów wywiązuje się ze swoich obowiązków, chociaż niestety zdarzają się czasami opóźnienia w płatnościach.

Nietypowe segmenty rynku najmu 16.03.2015

Duże fundusze inwestycyjne wynajmują powierzchnię biurową w nowoczesnych biurowcach, albo handlową w galeriach handlowych. Najem komercyjny to ogromna odnoga rynku najmu nieruchomości. Możliwości jest dziesiątki.

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »