POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Polisa na systematyczne oszczędzanie 14.05.2015

Przypomniałem sobie ostatnio artykuł, który ukazał się parę dobrych lat temu, ale w pamięć mi zapadł. Pojawił się on w jednej z gazet, przypuszczam, że była to GW i nosił tytuł: "Używaną polisę tanio sprzedam"...

Startujemy z pierwszym webinarem! 08.05.2015

Miło nam Państwa poinformować, że już 14.05 (czwartek) o godzinie 18 odbędzie się pierwszy internetowy wykład prowadzony przez Sławka Muturi - założyciela spółek grupy Mzuri, człowieka od kilku lat w 100% wolnego finansowo. Wykład poświęcony będzie WOLNOŚCI FINANSOWEJ, zostaną poruszone na nim bardzo interesujące tematy.

Mieszkania na wynajem w Singapurze 07.05.2015

Dziś o nieruchomościach w Singapurze. O tamtejszym rynku nieruchomości opowiada Andrzej, czytelnik fridomii. W jego mailu otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury!

Koszty finansowania zakupu nieruchomości 30.04.2015

Postaram się wskazać szanse jak i sposoby radzenia sobie z zagrożeniami w finansowaniu swoich zakupów. Wiem ,że wśród finansistów dominuje słownik ,który rzadko kiedy przypomina Polski ,więc postaram się dla Państwa pisać zrozumiale i ułatwić znalezienie waszej drogi do fridomii bez nowomowy. Zacznijmy jednak od kwestii podstawowej- kosztów i ich rozróżnienia.

Inwestowanie w garaże na wynajem 28.04.2015

Garaże i miejsca postojowe na wynajem mogą być ciekawą alternatywą bądź też uzupełnieniem inwestowania w mieszkania i inne nieruchomości. Aby jednak nie popełnić podstawowych błędów, warto zapoznać się z poniższymi uwagami i spostrzeżeniami.

Ceny mieszkań w Rzymie 20.04.2015

W drodze do oraz z Malagi zatrzymałem się na jednodniowe przestoje w Rzymie. Ponieważ obie wizyty wypadły w weekendy, to spodziewając się mniejszych korków (moja założenie okazało się słuszne) i chcąc jak najwięcej zwiedzić wynająłem samochód na lotnisku. I tutaj już pierwsze zdziwienie. Wynajem samochodu w Rzymie jest bardzo drogi. 

Ile kosztuje mieszkanie w Indiach? 14.04.2015

Staram się w każdym odwiedzonym kraju wstąpić do biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub do biura developera, by choć nieco poznać lokaly rynek nieruchomości. Tym razem zainteresowałem się mieszkaniami w Indiach...

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »