POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Zwyczaje związane z najmem w Brukseli 23.07.2015

Od Tomka, klienta Mzuri w Katowicach, otrzymałem bardzo szczegółowy opis procesu najmu w Brukseli, gdzie Tomek od jakiegoś czasu mieszka. Tam standardem rynkowym są już rozwiązania, które Mzuri dopiero od kilku lat stosuje i promuje w Polsce.

Inwestowanie w małe mieszkania versus lokale użytkowe 13.07.2015

Dlaczego w książce zachwalamy inwestowanie w mieszkania ponad inwestowanie w lokale użytkowe pod wynajem mimo, że te drugie dają wyższy zwrot z inwestycji, są mniej ryzykowne z punktu widzenia niepłacących najemców, zapewniają dłuższe okresy najmu? 

Ryzyko inwestowania w nieruchomości w Polsce 06.07.2015

Polska jest postrzegana na Zachodzie jako nadal niestabilny i niepewny inwestycyjnie kraj. Jak się okazało na niedawnym spotkaniu z Polonią w Glasgow, nie tylko przez cudzoziemców. Kilkoro uczestników spotkania zachwalało inwestowanie w UK jako pewniejszym rynku od Polski.

Bez pośrednika 30.06.2015

Jesteśmy zdania, że na początku swojej drogi inwestorskiej lepiej podeprzeć się pośrednikiem, także po to, żeby się od niego czegoś nauczyć, ale przede wszystkim po to, żeby ominąć czyhające na nas zagrożenia. Można tu dodać, że są pośrednicy, którzy wychodzą niejako naprzeciw samodzielności kupujących i oferują usługę ograniczoną tj jedynie obsługę prawną bez szukania nieruchomości.

Mzuri CFI 2 powołane! 22.06.2015

Mam przyjemność poinformować Was, że 10.06.2015 r. założyliśmy spółkę Mzuri CFI 2 Sp. z o.o. – kolejny wehikuł, dzięki któremu inwestowanie w mieszkania na wynajem stanie się dostępne również dla tych osób, które nie dysponują gotówką wystarczającą na zakup mieszkania.

Ceny mieszkań Damaszku 01.06.2015

Damaszek to jedno z najstarszych miast na świecie. Bardzo egzotyczne, ale jednocześnie bardzo szybko się przeobrażające, otwierające się na świat. Może poza obszarem nieruchomości, bo tu akurat nastąpiła tendencja odwrotna – zakup nieruchomości przez cudzoziemców został kilka lat temu …. zakazany

Jak "biedny" student może zacząć budować swoją wolność finansową? 19.05.2015

 ... od czego może zacząć student, który na początku swojej kariery będzie zarabiał 3-5 tysięcy złotych netto? (przy dobrych wiatrach).

Informujemy również, że już w piątek (22.05) odbędzie się II webinar Sławka Muturi pt.: Czym różni się wolność finansowa od bogactwa? Zapraszamy do naszego sklepiku internetowego! :-)

Kolejne wpisy: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »