POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Nowy oddział Mzuri! Białystok 12.10.2016

 

Miło nam poinformować, że Mzuri otworzyło kolejny oddział w Białymstoku. 

Rok 2016, choć jeszcze trwa, z pewnością będzie można zaliczyć do udanych. Otworzyliśmy dwa oddziały - w Szczecinie i Białymstoku. Przekroczyliśmy magiczną liczbę 2000 mieszkań w zarządzaniu. Zebraliśmy ponad 7 mln kapitału w Mzuri CFI4. Wydaliśmy kolejną książkę, która ma ułatwić kontakty na linii najemca-właściciel - "Poradnik dla najemczyń i najemców. Jak zapewnić sobie bezproblemowy najem? 100+ pytań i odpowiedzi". Do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu i wiele do zrobienia. 

Od 10 października 2016 jesteśmy obecni w Białymstoku. Mamy wiele fajnych pomysłów na promocję w tym mieście - mamy nadzieję, że mieszkańcy Białegostoku szybko o nas usłyszą, a właściciele mieszkań na wynajem w tym mieście zaufają Mzuri i powierzą opiekę nad swoimi mieszkaniami liderowi usług zarządzania najmem w Polsce :-)

Naszym reprezentantem w Białymstoku będzie Krzysztof Jurczak (tel. 533 329 233) - jesteśmy przekonani, że z łatwością podoła wszystkim nowym obowiązkom choć czeka go bardzo dużo pracy :-) 

Mzuri zarządzanie najmem już jest w Białymstoku!

 

 

Zachęcamy do kontaktu!

Powrót do spisu aktualności