POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

Nasz blog

Mzuri już jest w Szczecinie! 10.08.2016

 

Po dwóch latach przerwy oraz po dwóch nieudanych próbach podjętych by znaleźć odpowiednią osobę w Mieście Książąt Pomorskich, otwieramy biuro w Szczecinie. W tej chwili kończą szkolenie w Łodzi i w Warszawie dwaj panowie, którzy dwa tygodnie temu dołączyli do zespołu Mzuri. Andrzej Dziak będzie się zajmował zakupami mieszkań w okazyjnych cenach i ich remontami, a Michał Januszczak będzie się opiekował najmem. Obaj mają już po kilka lat doświadczenia na rynku oraz w inwestowaniu w nieruchomości, a co ważniejsze wiele energii i zapału do tego by pomóc Mzuri nadgonić czas zmarnowany poprzez nieudane dotychczasowe próby zaistnienia w zachodnio-pomorskim.

Tym samym liczba miast obsługiwanych przez Mzuri rośnie do 23 (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Toruń, Lublin, Radom, Częstochowa, a także Trójmiasto i blisko 10 miast Aglomeracji Śląskiej). Z dużych polskich miast, nie ma nas jeszcze w Rzeszowie oraz w Białymstoku, ale nad otwarciem biur w tych miastach też pracujemy.

Jeśli posiadasz mieszkanie (-nia) w Szczecinie, to wiedz, że chętnie zaopiekowali by się nim profesjonaliści z Mzuri.  Dla wszystkich osób, które przekażą nam swoje mieszkanie w Szczecinie pod opiekę do dnia 30 września 2016 roku, przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki. Na jaką zniżkę możesz liczyć zapytaj w Biurze Obsługi Klienta Mzuri – wyślij proszę maila na adres info@mzuri.pl lub zadzwoń pod numer +48.533.813.003.

Oczywiście osoby posiadające mieszkania na wynajem w innych polskich miastach, w których działa Mzuri też gorąco zapraszamy do współpracy.

Powrót do spisu aktualności