POWIERZ NAM swoje mieszkanie w zarządzanie:

Zwiększymy Twoje przychody
skracamy okres pustostanów, szczegółowo rozliczamy najemców

Zwiększymy bezpieczeństwo najmu
prowadzimy selekcję najemców, monitorujemy płatności

Oszczędzimy czas i zapewnimy spokój
reagujemy na nagłe problemy i bieżące zgłoszenia od najemców 

ZNAJDZIESZ NAS
w największych MIASTACH w Polsce

Sprawdź Twoje miasto >>

Opinie klientów mzuri

Decyzja o zawarciu umowy z Mzuri okazała się "strzałem w dziesiątkę". Przy pomocy Pani Beaty bardzo szybko znaleźliśmy najemców, nie marnując przy tym naszego cennego czasu, któego i tak było wciąż za mało przy wykańczaniu nowego mieszkania. Gdyby nie Mzuri przeprowadzka z dziećmi i jednoczesny wynajem nie byłyby możliwe.

Więcej opinii >>

MZURI świadczy nową na polskim rynku usługę zarządzania najmem, która od lat z powodzeniem funkcjonuje na rynkach zachodnich. Przejmujemy od właścicieli nieruchomości całość obowiązków związanych z obsługą ich najmu. Zajmujemy się mieszkaniami, domami oraz lokalami użytkowymi. Naszymi klientami są osoby posiadające pojedyncze lokale jak również osoby z portfelami dwudziestu i więcej nieruchomości. Ponieważ zarządzamy 2400 mieszkaniami, szybko gromadzimy nasze doświadczenie.

Obecnie posiadamy 6582 mieszkaniolat doświadczenia
- to tak jakbyśmy zarządzali 1 mieszkaniem przez 6582 lat

Blog

Nasz blog w konkursie Blog Roku 2013!

Nasz Blog został zgłoszony do konkursu Blog Roku 2013! http://blogroku.pl/2013/kategorie/mzuri-nasz-blog,7zw,blog.html Zapraszamy do głosowania i życzymy miłej lektury :)

Więcej informacji >>

Nowa książka Sławka Muturi - już w sprzedaży

Z wielką przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza książka Sławka Muturi – "Mieszkanie na wynajem - moja droga do wolności finansowej ". Jest to interesująca lektura, dla...

Więcej informacji >>

Nasze książki

Film - Zarządzanie najmem

Mzuri w mediach

all